Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Pracownik Działu Pakowania i Etykietowania

Pszczyna

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska związane z pakowaniem i etykietowaniem naszych produktów

 Miejsce pracy: potrzebujemy osób do Pszczyny i Goczałkowic

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn pakujących i etykietujących
  • Realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn
  • Nadzór nad prawidłową jakością wyrobu gotowego

  Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Sumienność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn w zakładzie produkcyjnym

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie III zmianowym i IV brygadowym
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • Dowóz pracowniczy z wybranych kierunków

 CV można również zostawić na Ochronie Zakładu - Pszczyna, Korczaka 5 lub Goczałkowice-Zdrój - Uzdrowiskowa 4c

Kontakt

Tel. 662057998