Filtry
ZAMEL Sp.z o.o.

Specjalista ds. Content Marketingu

Pszczyna

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Content Marketingu

Zakres obowiązków:

  • tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów
  • prowadzenie portali społecznościowych firmy
  • monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych (marketing szeptany)
  • tworzenie materiałów marketingowych na podstawie tekstów źródłowych
  • tworzenie treści do katalogów
  • przygotowywanie e-mailingów, biuletynów, prowadzenie kampanii internetowych
  • organizacja, udział w eventach firmowych: targi branżowe, imprezy integracyjne
  • współpraca z członkami działu marketingu
  • współpraca z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania treści w wyszukiwarkach internetowych
  • „lekkie pióro"
  • poprawność językowa
  • znajomość obsługi narzędzi Google Analytics
  • doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność i skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu działalności firmy

 Mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

Kontakt